गण्डकी प्रदेशमा ३२ अर्ब ९६ करोड ८५ लाख रुपैयाँको बजेट प्रस्तुत

 असार १, २०८१ शनिबार १८:१:५४ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

रासस

काठमाण्डौ – गण्डकी प्रदेश सरकारले आउँदो आर्थिक वर्षको लागि ३२ अर्ब ९६ करोड ८५ लाख रुपैयाँ बजेट ल्याएको छ । आर्थिक मामिला मन्त्री टकराज गुरूङले प्रस्तुत गर्नुभएको बजेटमा चालूतर्फ १३ अर्ब १६ करोड रुपैयाँ अर्थात् ३९ प्रतिशत र पुँजीगततर्फ ६० प्रतिशत अर्थात १९ अर्ब ५१ करोड करोड रुपैयाँ बजेट विनियोजन भएको छ ।

गण्डकीले कृषि कर्जामा जोड दिँदै गाँजा खेतीको कानुनी बाटो खोल्ने लगायतका व्यवस्था गरेको छ र सबैभन्दा धेरै भौतिक पूर्वाधारको क्षेत्रमा १२ अर्ब ७० करोड रूपैयाँ विनियोजन भएको छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन २, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया