निर्मला कुर्मीको घटनाका सम्बन्धमा आयोगद्वारा गृह मन्त्रालयलाई पत्राचार

 असार ७, २०८१ शुक्रबार १८:५२:९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – राष्ट्रिय मानव अधिकार आयोगले निर्मला कुर्मीको न्यायका लागि आन्दोलनमा रहेकी रुबी खानको समूहसँग भएका सम्झौता कार्यान्वयनको प्रगति माग्दै गृह मन्त्रालयलाई पत्राचार गरेको छ ।

आयोगले आन्दोलनको अनुगमन गरेपछि सम्झौता कार्यान्वयनको प्रगति सात दिनभित्र उपलब्ध गराउन माग गर्दै गृह मन्त्रालयलाई पत्राचार गरेको हो । बाँकेकी निर्मला कुर्मीको अपहरण तथा सम्पत्ति कब्जा भएको विषयमा न्यायको मागसहित खानको समूहले २०७८ सालदेखि काठमाण्डाैमा प्रदर्शन गर्दै आइरहेको छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया