आईसीसी टी–२० विश्वकप क्रिकेट : आज भारत र बंगलादेश खेल्दै

 असार ८, २०८१ शनिबार १५:२६:८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

एजेन्सी

काठमाण्डौ – आईसीसी टी–२० विश्वकप क्रिकेटमा आज भारत र बंगलादेश खेल्दैछन् । यो खेल राति सवा ८ बजे वेस्ट इन्जिडको नर्स साउन्डमा शुरु हुनेछ ।

सुपर आठको आफ्नो पहिलो खेलमा भारतले अफगानिस्तालाई हराएको थियो भने बंगलादेश अस्ट्रेलियासँग पराजित भएको थियो । समूह एकमा अस्ट्रेलिया र भारतको समान दुई अङ्क भए पनि रन रेटका आधारमा अस्ट्रेलिया शीर्ष स्थानमा छ । 

अन्तिम अपडेट: साउन २, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया