साउदी अरबमा तीर्थयात्रीको ज्यान गएपछि ट्युनिसियाका धार्मिक मामिला मन्त्री बर्खास्त

 असार ८, २०८१ शनिबार १८:१६:३ | एजेन्सी
unn.prixa.net

एजेन्सी

साउदी अरबमा हज गर्न गएका तीर्थयात्रीको ज्यान गएपछि ट्युनिसियाका राष्ट्रपति कैस सईदले धार्मिक मामिला मन्त्री इब्राहिम चाइबीलाई बर्खास्त गर्नुभएको छ । साउदीमा हज गर्न गएका ४९ जना ट्युनिसियालीको अत्यधिक गर्मीका कारण ज्यान गएको छ ।

हजमा गएका नागरिकको उपयुक्त हेरचाह नगर्दा उनीहरुको ज्यान गएको भन्दै राष्ट्रपति सईदले मन्त्रीलाई बर्खास्त गर्नुभएको खबरमा उल्लेख छ । साउदीमा हज गर्न गएका विभिन्न देशका सात सय जनाभन्दा धेरैको अत्यधिक गर्मीको कारण ज्यान गएको छ । 

अन्तिम अपडेट: साउन १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया