युराे कप फुटबलमा आज राति स्विट्जरल्यान्ड र जर्मनी तथा स्कटल्यान्ड र हङ्गेरी खेल्दै

 असार ९, २०८१ आइतबार १८:३१:९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

तस्बिर : एजेन्सी

काठमाण्डाै – युरो कप फुटबलमा आज एकै समयमा दुई वटा खेल हुँदैछन् । फ्र्याङ्कफर्टमा राति पौने १ बजे समूह ‘ए’ का स्विट्जरल्यान्ड र जर्मनी खेल्दैछन् ।

जर्मनी २ खेलमा ६ अङ्कसहित शीर्ष स्थानमा छ । जर्मनी अन्तिम १६ मा पुगिसकेको छ । स्विट्जरल्यान्ड २ खेलमा ४ अङ्कसहित दोस्रो स्थानमा छ । स्विट्जरल्यान्डको अन्तिम १६ मा पुग्ने सम्भावना बलियो छ ।

यस्तै राति पौने १ बजे नै स्टटगार्टमा यही समूहका स्कटल्यान्ड र हङ्गेरी खेल्दैछन् । स्कटल्यान्ड २ खेलमा १ अङ्कसहित तेस्रो स्थानमा छ । अङ्क गणितीय आधारमा स्कटल्यान्डको अन्तिम १६ मा पुग्ने सम्भावना कायमै छ । हङ्गेरीले यसअघिका दुवै खेल हारेको छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया