भारत र जिम्बावेबीचकाे तेस्रो टी–२० क्रिकेट आज

 असार २६, २०८१ बुधबार १२:४५:४४ | एजेन्सी
unn.prixa.net

तस्बिर : सामाजिक सञ्जाल

काठमाण्डाै – भारत र घरेलु टोली जिम्बावेबीचको तेस्रो टी–२० अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट आज हुँदैछ । यो खेल बेलुका पौने ५ बजे जिम्बावेको हरारेमा शुरु हुनेछ ।

पाँच खेलको शृङ्खला अहिलेसम्म एक/एकको बराबरीमा रहेको छ । पहिलो खेलमा जिम्बावे १३ रनले विजयी भएको थियो भने दोस्रो खेल भारतले एक सय रनले जितेको थियो । अब चौथो खेल आउँदो शनिवार र पाँचौँ तथा अन्तिम खेल आइतवार हुनेछ ।

अन्तिम अपडेट: साउन ३, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया