भारतीय सेनाध्यक्ष कात्तिक १९ गते नेपाल आउने, मानार्थ महारथी दर्जा प्रदान गरिने

 कात्तिक ११, २०७७ मंगलबार १८:२:५९ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – भारतीय सेनाध्यक्ष जनरल मनोज मुकुन्द नरवणे आउँदो १९ गते नेपाल आउने हुनु भएको छ ।

नेपाली सेनाको जनसम्पर्क तथा सूचना निर्देशनालयले विज्ञप्ति निकालेर भारतीय सेनाध्यक्ष नरवणे चार सदस्यीय भ्रमण दलका साथ नेपाल आउने जानकारी गराएको हो । सेनाध्यक्ष नरवणे तीन दिन नेपाल बस्ने नेपाली सेनाले जनाएको छ ।

नेपाल भ्रमणका क्रममा उहाँले सैनिक मञ्चको वीर स्मारकमा श्रद्धाञ्जली अर्पण, जंगी अड्डामा सम्मान गारद निरीक्षण तथा आफ्ना समकक्षी महारथी पूर्णचन्द्र थापासँग छलफल गर्नु हुने तालिका छ । यस्तै, नेपाली सेना र भारतीय सेनाबीचको परम्पराअनुसार भारतीय सेनाध्यक्ष जनरल नरवणेलाई राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले एक समारोहबीच नेपाली सेनाको मानार्थ महारथी दर्जा प्रदान गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

यस्तै, भारतीय सेनाध्यक्षले रक्षामन्त्रीसमेत रहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीसँग पनि भेटवार्ता गर्ने कार्यक्रम रहेको सेनाले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: कात्तिक १३, २०७७

तपाईको प्रतिक्रिया