वीपी राजमार्गको सुन्दरता कायम राख्न वृहत् सरसफाइ सुरु

 चैत १०, २०७९ शुक्रबार १९:६:१५ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

सिन्धुली – वीपी राजमार्गको सुन्दरता कायम राख्न वृहत् सरसफाइ सुरु गरिएको छ । वीपी राजमार्गअन्तर्गत सिन्धुलीकाे कमलामाई नगरपालिका वडा नम्बर ४ हिरापानीदेखि वडा नम्बर ६ शिवनगरचोकसम्म शुक्रवार सरसफाइ गरिएको हो । 

डिभिजन वन कार्यलय सिन्धुली, कमलामाई नगरपालिका र जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीको संयुक्त आयोजनामा पालिकाकाे सहभागितामा सरसफाइ गरिएको हो । अब हरेक शुक्रवार राजमार्ग सफा गरिने कमलामाई नगरपालिकाका मेयर उपेन्द्रकुमार पोख्रेलले जानकारी दिनुभयाे । सरोकारवाला निकायसँग समन्वय गरी वीपी राजमार्ग र मदन भण्डारी राजमार्गमा चल्ने गाडीहरूमा 'डस्टबिन' अनिवार्य गरिने उहाँले बताउनुभयाे । साथै राजमार्गमा सीसीटीभी जडान गरिने तथा जथाभाबी फाेहर फाल्नेलाई कारबाही गरिने उहाँले बताउनुभयो ।

वीपी राजमार्ग पर्यटकीय मार्ग पनि भएकाले यसलाई सफा र सुन्दर राख्न चेतना जगाउँदै जाने जिल्ला प्रहरी कार्यालय सिन्धुलीका प्रमुख राजकुमार सिलवालको भनाइ छ । यस्तै डिभिजन वन कार्यालय सिन्धुलीका प्रमुख कृष्णराज न्यौपानले दबाबमूलक जनसहभागिताले फोहर फाल्न हुँदैन भन्ने नागरिकमा चेतना ल्याउने महाअभियानका साथ सरसफाइ सुरु गरिएको बताउनुभयाे ।

अन्तिम अपडेट: बैशाख ८, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया