लुकाएर राखेकाे मल नियन्त्रणमा लिन खाेज्दा सर्लाहीमा स्थानीय र प्रहरीबीच झडप

 जेठ २५, २०८० बिहीबार २०:२८:४० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

सर्लाही – सर्लाहीको धनकौल गाउँपालिकामा भारतबाट तस्करी गरेर ल्याएकाे रासायनिक मल नियन्त्रणमा लिने क्रममा स्थानीय र प्रहरीबीच झडप भएको छ । 

बिहीवार दिउँसो धनकाैल–६ बैरिया टाेलमा स्थानीय राजु सहनीको घरमा लुकाएर राखेको मल नियन्त्रणमा लिन खोज्दा स्थानीय र प्रहरीबीच झडप भएकाे हाे । झडपलाई नियन्त्रणमा लिन पाँच राउन्ड अश्रु ग्यास प्रहार गरेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय सर्लाहीका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) दीपेन्द्र पञ्जियारले जानकारी दिनुभयाे ।

झडपका क्रममा दुई जना प्रहरी घाइते भएका डीएसपी पञ्जियारले बताउनुभयाे । मल नियन्त्रणमा लिन प्रयास गर्दा स्थानीयले ढुङ्गामुढा गरेपछि अश्रु ग्यास प्रहार गरेको उहाँकाे भनाइ छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

1 Comments

  • Aahish Yogi

    June 9, 2023, 7:39 a.m.

    सरकार ले आफुले पनि दिदैन अरु को पनि जफत गर्छ भ्रस्ट सरकर

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया