शेयर बजार झन्डै ३ अङ्कले घट्याे, १ अर्ब १३ करोड रुपैयाँको कारोबार

 भदौ १३, २०८० बुधबार १६:३६:३२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – शेयर बजार आज बुधवार पनि घटेको छ । हिजो मङ्गलवार पाँच अङ्कले घटेको शेयर बजार परिसूचक नेप्से आज दुई दशमलव ८२ अङ्कले घटेर एक हजार नौ सय ९० दशमलव ५९ विन्दुमा झरेको छ ।

आज होटल र व्यापार समूहबाहेक अरू सबै समूहको शेयर ओरालो लागेको छ । सबैभन्दा धेरै सिद्धार्थ इक्विटी फन्डको शेयर आठ प्रतिशत र महिला लघुवित्त वित्तीय संस्थाको शेयर छ प्रतिशतले घटेको छ । समग्रमा बजार घटे पनि सिटी होटलको शेयर झन्डै १० प्रतिशतले बढेको छ ।

बजार घटे पनि कारोबार रकममा भने सुधार आएको छ । हिजो साढे ८६ करोड रुपैयाँको शेयर कारोबार भएकोमा आज ३८ लाख तीन हजार कित्ता शेयर एक अर्ब १३ करोड रुपैयाँमा कारोबार भएका छन् । सबैभन्दा धेरै माछापुच्छ्रे बैंकको १० करोड रुपैयाँको शेयर किनबेच भएको छ ।

अन्तिम अपडेट: भदौ १५, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया