डेडिकेटेड तथा ट्रङ्क लाइनबाट विद्युत् लिएकालाई १५ दिनभित्र बक्यौता बुझाउन प्राधिकरणको आग्रह

 भदौ १७, २०८० आइतबार ८:१९:२६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - नेपाल विद्युत् प्राधिकरणले डेडिकेटेड तथा ट्रङ्क लाइनबाट विद्युत् लिएका उपभोक्तालाई १५ दिनभित्र बक्यौता बुझाउन आग्रह गरेको छ । प्राधिकरणले आज सार्वजनिक सूचना निकालेर महसुल बक्यौता १५ दिनभित्र तिर्न भनेको हो ।

तोकिएको अवधिमा बक्यौता नतिरे विद्युत् महसुल सङ्कलन विनियमावलीमा भएको व्यवस्था अनुसार कारबाही हुने प्राधिकरणले चेतावनी समेत दिएको छ ।

विगतमा डेडिकेटेड तथा ट्रङ्क लाइनमार्फत् विद्युत् सप्लाइ लिइ त्यसबापतको विद्युत् महसुल भुक्तानी गर्न बाँकी भएका सम्पूर्ण उपभोक्तालाई नेपाल विद्युत् प्राधिकरण, विद्युत् वितरण विनियमावली, २०७८ को विनियम २७ (६) बमोजिम सम्बन्धित वितरण केन्द्रहरुबाट बक्यौता महसुल बुझाउन पटक/पटक पत्राचार गरिएकोमा अहिलेसम्म पनि बक्यौता महसुल नबुझाएको सूचनामा उल्लेख छ ।

प्राधिकरणले आवश्यक भएमा बक्यौता महसुल तिर्न विनियमावलीको विनियम २८ बमोजिम किस्ताबन्दीको सुविधासमेत प्राप्त गर्न सकिने जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: असोज २, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया