उभिएर विरोध जनाइरहेका अभियन्ता 'ई' सँग उपमेयर सुनिता डङ्गोलको भेट

 असोज ९, २०८० मंगलबार ११:२१:७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै - फुटपाथ व्यवसायीलाई अमानवीय तरिकाले हटाइएको विरोधमा उभिएर विरोध जनाइरहेका अभियन्ता 'ई' लाई काठमाण्डाै महानगरपालिकाकी उपमेयर सुनीता डङ्गोलले भेट्नु भएको छ । उपमेयर डङ्गोलले राष्ट्रिय सभागृहको गेटमा अभियन्ता 'ई' लाई भेट्नु भएको हो ।

'ई' ले सामाजिक सञ्जाल ट्विटरमा लेख्नुभएको छ : ‘१६५ घण्टापछि उपमेयर आएर भेट्नुभयो। मेरो स्वास्थ्य अवस्था बुझ्दै सुस्वास्थ्यको कामना पनि गर्नुभयो,’ ‘फुटपाथ व्यवसायीहरूलाई विकल्प दिने नीति बनाउन आफूले प्रयास गर्ने तर आफ्नो भूमिका सीमित रहेको बताउनुभयो ।’ अभियन्ता 'ई' एक हप्तादेखि राष्ट्रियसभा गृह अगाडि उभिरहनु भएको छ । काठमाण्डौ महानगरले सडक पेटीमा व्यापार निषेध गरेको छ ।

यदाकदा भेटिइ हाल्यो भने नगर प्रहरीले व्यापारीको सामान खोस्ने, ठेला गाडा जफत गर्ने गरेको छ । यतिले नपुगेर हातपातसमेत हुने गरेको छ । 'ई' को विरोध यसैमा हो ।आश गरेको नेतृत्वले अहिले निराश पारिरहेको 'ई' को गुनासो छ ।

अन्तिम अपडेट: कात्तिक ८, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया