बङ्गलादेशसँगकाे एकदिवसीय शृङ्खला न्युजिल्यान्डले जित्याे

 असोज ९, २०८० मंगलबार २०:१४:५१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – बङ्गलादेशसँगकाे तीन खेलकाे एकदिवसीय क्रिकेट शृङ्खला न्युजिल्यान्डले २–० ले जितेकाे छ ।

आज ढाकामा भएकाे तेस्राे तथा अन्तिम खेलमा घरेलु टाेलीलाई ७ विकेटले हराउँदै न्युजिल्यान्डले शृङ्खला २–० ले जितेकाे हाे । बङ्गलादेशले दिएकाे १ सय ७२ रनकाे सामान्य लक्ष्य न्युजिल्यान्डले ३४ ओभर ५ बलमा ३ विकेट गुमाएर भेटायाे । न्युजिल्यान्डका लागि विल याेङले ७० र हेनरी निकाेलसले नटआउट ५० रन बनाए । बलिङतर्फ बङ्गलादेशका शाेरिफुल इस्लामले २ विकेट लिए । 

यसअघि टस जितेर ब्याटिङ गरेकाे बङ्गलादेश ३४ ओभर ३ बलमा १७१ रन बनाउँदा अल आउट भयाे । बङ्गलादेशका लागि कप्तान नजमुल हाेसैन शान्ताेले सर्वाधिक ७६ रन बनाए । बलिङतर्फ न्युजिल्यान्डका एडम मिल्नेले ४ विकेट लिए । 

बङ्गलादेश र न्युजिल्यान्डबीचकाे पहिलाे एकदिवसीय वर्षाका कारण रद्द भएकाे थियाे भने दाेस्राे एकदिवसीयमा पाहुना टाेली ८६ रनले विजयी भएकाे थियाे ।

अन्तिम अपडेट: असोज १०, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया