एफए कपको पहिलो सेमिफाइनलमा आज राति सिटी र चेल्सी खेल्दै

 बैशाख ८, २०८१ शनिबार १२:१:३१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

तस्बिर : एजेन्सी

काठमाण्डौ – एफए कपको पहिलो सेमिफाइनलमा आज राति म्यानचेस्टर सिटी र चेल्सी खेल्दैछन् । खेल वेम्वलीमा नेपाली समयअनुसार राति १० बजे शुरु हुनेछ ।

सिटीका फरवार्ड एर्लिङ हालान्डले यो खेल गुमाउने सम्भावना छ । च्याम्पियन्स लिग क्वाटरफाइनलको दोस्रो लेगमा रियल म्याड्रिडसँग भएको खेलमा हालान्डलाई समस्या देखिएपछि अन्तिम समयमा परिवर्तन गरिएको थियो ।

सिटी रियलसँग पेनाल्टी सुटआउटमा पराजित भएको थियो । एफ ए कपको दोस्रो सेमिफाइनलमा भोलि कभेन्ट्री र म्यानचेस्टर यूनाइटेड खेल्नेछन् । फाइनल खेल आउँदो मे २५ तारिखमा हुनेछ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ १२, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया