बिहान ११ बजेका लागि बोलाइएको संसद बैठक अझै शुरु हुन सकेन

 जेठ ४, २०८१ शुक्रबार १२:५६:२१ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – आज बिहान ११ बजेका लागि बोलाइएको संसद् बैठक अझै शुरु हुन सकेको छैन । दलहरूबीच संसद्को अवरोध खुलाउने विषयमा सहमति जुट्न नसक्दा आज बिहान ११ बजेका लागि बोलाइएको प्रतिनिधि सभा बैठक अझै शुरु हुन नसकेको हो ।

संसद् खुलाउने विषयमा सभामुख देवराज घिमिरेले दलका प्रमुख सचेतकसँग छलफल गरिरहनुभएको छ । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसले पनि संसद् बैठक अगाडि आन्तरिक तयारी गरिरहेको छ । हिजोको बैठकमा धकेलाधकेल नै भएपछि आजसम्मका लागि स्थगित गरिएको थियो ।

गतिरोध हटाउने विषयमा आज बिहान प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र गृहमन्त्री रवि लामिछानेबीच पनि छलफल भएको थियो । यो छलफल सकिए पनि विपक्षी कांग्रेसले केही समय मागेको छ । गृहमन्त्री रवि लामिछाने जोडिएको सहकारी प्रकरणमा संसदीय छानबिन समिति गठन कांग्रेसको माग छ ।

अन्तिम अपडेट: असार ९, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया