कांग्रेसकाे अवराेधकै बीच प्रतिनिधि सभाकाे बैठक चल्दै

 जेठ १३, २०८१ आइतबार १२:४०:५३ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – प्रमुख प्रतिपक्ष दल नेपाली कांग्रेसले आज पनि प्रतिनिधि सभाकाे बैठकमा अवराेध गरेकाे छ ।

आज बिहान ११ बजेका लागि बाेलाइएकाे बैठक झन्डै एक घण्टापछि शुरु हुनेबित्तिकै नेपाली कांग्रेसका सांसदले बैठकमा अवराेध गरेका हुन् । अवराेधकै बीच प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले सरकारकाे आउँदाे आर्थिक वर्ष २०८१/८२ काे नीति तथा कार्यक्रममाथि छलफल शुरु गर्न प्रस्ताव पेश गर्नुभएकाे छ । आजकाे बैठकमा नीति तथा कार्यक्रममाथि छलफल गरेर पारित गर्ने कार्यसूची छ ।

यस्तै आजकाे बैठकमा सत्तापक्ष र प्रतिपक्षका सांसदहरूबीच धकेलाधकेल भएकाे छ । कांग्रेसकाे अवराेधकै बीच सभामुख देवराज घिमिरेले अर्थमन्त्री वर्षमान पुनलाई सरकारको आउँदाे वर्षको आर्थिक सर्वेक्षण पेश गर्न समय दिएपछि सत्तापक्ष र प्रतिपक्ष दलका सांसदबीच धकेलाधकेल भएकाे हाे ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया