क्यानडामा पनि चल्न थाल्यो सन्दीपको जादु

 असार २१, २०७५ बिहिबार १०:९:२६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

क्यानडामा भैरहेको ग्लोबल टी–ट्वेन्टी क्रिकेट लिगमा नेपाली स्पिनर सन्दीप लामिछानेले आफ्नो प्रभाव देखाउन थालेका छन् । मोन्ट्रियल टाइगर्समा आवद्ध सन्दीपले सुरुको खेलमा महंगो बलिङ गरे पनि पछिल्ला दुई खेलमा भने फर्किएका छन् । पहिलो खेलमा सन्दीपले ४ ओभर ५७ रन खर्चिएर एक विकेट लिएका थिए । तर आफ्नो दोस्रो खेलमा सन्दीपले चार ओभर बलिङ गर्दै १९ रन खर्चिएर एक विकेट लिएका थिए । मोन्ट्रियल टाइगर्सको पहिलो खेल भने सन्दीपले प्राविधिक कारणले गर्दा गुमाएका थिए ।

बुधबार भएको एडमन्टन रोयलविरुद्धको खेलमा सन्दीपले शानदार बलिङ गरेका छन् । सन्दीपले आफ्नो पहिलो ओभरमा नै मेडन ओभर राख्दै एक विकेट लिए । सन्दीपले फ्याँकेको गुगली बल सिधै विकेटमा लाग्न पुगेको थियो ।  उनले १२ बल खेल्दै ९ रन बनाएर खेलिरहेका एडमन्टनका भरपर्दा ब्याट्सम्यान आन्द्रे फ्लेचरलाई आउट गरेका हुन् ।  त्यस्तै उनले आफ्नो दोस्रो ओभरमा मात्रै पाँच रन खर्चिए भने तेस्रो ओभरमा सात रन खर्चिए । मोन्ट्रियल टाइगर्सका लागि १२ औँ र आफ्नो अन्तिम ओभरमा सन्दीपले मात्रै ४ रन खर्चिए । 

बुधबारको खेलमा सन्दीपको टिम मोन्ट्रियलले एडमन्टन रोयल्सलाई १५ रनले हरायो । चार खेलमध्ये यो नै सन्दीपको टिमको पहिलो जित हो । पहिले ब्याटिङ गरेको मोन्ट्रियल टाइगर्सले निर्धारीत २० ओभरमा ६ विकेट गुमाउँदै १२९ रन बनाएको थियो । १३० रनको विजयी रन पछ्याएको एडमन्टन रोयल १९ ओभर एक बलमै आफ्ना सबै विकेट गुमाउँदै ११४ रनमा समेटिएको थियो ।

मोन्ट्रियल टाइगर्सले अर्को खेल जुलाई ९ मा टोरन्टो नेसनलसँग खेल्दैछ ।

सन्दीप लामिछानेलाई मोन्ट्रियल टाइगर्सले ४० हजार डलरमा किनेको थियो । इन्डियन प्रिमियर लिगमा दिल्ली डेयरडेभिल्समा आवद्ध भएका सन्दीपले आफूले खेलेका तीन खेलमै पाँच विकेट लिँदै विश्वभरबाट चर्चा बटुलेका थिए । 
 

अन्तिम अपडेट: असार २४, २०७९

1 Comments

  • Sujan sharma

    July 7, 2018, 4:26 p.m.

    अब सन्दिप लामिछानेको खेल यस्तै सुधारात्मक भए नेपालले एक दिबसिय खेल नजित्ला भन्न सकिन्न। अब अरु खेलाडीहरुले पनि राम्रो सङ्ग खेल्नुपर्छ

  •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया