अचेत छोरालाई आमा भन्छिन् - 'सुन न छोरा, चार वर्ष कसरी बिताएँ सुनाउँछु'

 असोज ३, २०७६ शुक्रबार ११:३८:५ | उज्यालो सहकर्मी

सरकारी तथ्याँक अनुसार केही समय अघिसम्म रोजगारीका लागि विदेश पुगेका २८ जना नेपाली कोमामा थिए । तर उनीहरुमध्ये  एक जनाको कुवेतमै मृत्यु भयो । दुई जनालाई नेपाल ल्याइयो ।

अहिले सबैभन्दा धेरै कतारमा १५ जना नेपाली कोमामा उपचाररत छन् । साउदीमा ७ जना र कुवेतमा ३ जना गरी २५ जनाको उपचार भइरहेको छ । यूएईमा चार वर्ष कोमामा उपचार गएर पर्वतका कुमार फकामीलाई गएकाे भदौ १५ गते कम्पनीले नेपाल पठाइदियो ।

सास छदै अनुहार देख्न पाइने आश मारेर बसेको कुमारको परिवार आफ्नो मानिसलाई देख्न पाउदा खुशी त छ तर मुढोझैं भएका कुमारलाई पैसाको अभावमा गुमाउनु पर्ने हो कि भन्ने अर्को चिन्ता छ । 

अन्तिम अपडेट: जेठ २३, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया