मनोसामाजिक समस्या समाधानमा पालिकाको अग्रसरता (भिडियाे कथा)

 जेठ २४, २०७९ मंगलबार १०:१६:४९

मनोसामाजिक समस्या भएकाहरूलाई हाम्रो समाजमा अहिले पनि हेला होचो गर्ने गरिन्छ । तर कतिपय पालिकाहरूले भने यस्तो समस्या भएकाहरूलाई सहयोग गरेर फेरि पुरानै दैनिकीमा फर्काउन मद्दत गरेका छन् । सुरक्षित आप्रवासन (सामी) परियोजना लागू भएका विभिन्न पालिकाहरूले वैदेशिक रोजगारीको कारण मनोसामाजिक समस्या झेल्नेहरूलाई अस्पतालमा उपचारदेखि औषधीसमेत सहयोग गरिरहेका छन् । त्यस्तै मध्येको एक हो स्याङ्जाको पुतलिबजार नगरपालिका । नगरपालिकाका मेयरको अग्रसरता र सामी परियोजनाको समन्वयमा मानसिक समस्यालाई जित्न सफल व्यक्तिको कथा हो याे ।

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया