सुरक्षित वैदेशिक रोजगारीको काम दीर्घकालीन रूपमा गर्न पालिका तयार छ

 असार २१, २०७९ मंगलबार १६:५०:२८ | उज्यालो सहकर्मी

सुरक्षित वैदेशिक रोजगारीको क्षेत्रमा काम गर्न स्याङ्जाको पुतलीबजार नगरपालिका र वालिङ नगरपालिकाले नगरबाट वैदेशिक रोजगारीमा गएकाहरूको तथ्याङ्क लिने र सुरक्षित आप्रवासन कार्यविधि बनाउने काम गरेका छन् । अहिले पालिकामा सुरक्षित आप्रवासन (सामी) परियोजनामार्फत भइरहेका विभिन्न कार्यक्रमलाई भविष्यमा आफैँले अपनत्व लिएर अघि बढाउने पालिकाहरूको योजना रहेको छ ।

अन्तिम अपडेट: साउन ४, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया