लमजुङमा ६० प्रतिशत मत खस्यो, भोलिदेखि गन्न थालिने

 मंसिर ४, २०७९ आइतबार २०:३३:४८ | श्यामशितल परियार
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

लमजुङ – लमजुङमा ६० प्रतिशतभन्दा बढी मत खसेको छ । आज आइतवार भएको प्रतिनिधि तथा र प्रदेश सभा सदस्य चुनावअन्तर्गत जिल्लाभर ६० दशमलव ५७ प्रतिशत मत खसेको अनुमान गरिएको जिल्ला निर्वाचन कार्यालय लमजुङका प्रमुख एवम् जिल्ला निर्वाचन अधिकारी नारायणप्रसाद सापकोटाले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँका अनुसार एक लाख ३३ हजार पाँच सय ५९ मतदाता रहेकामा ८० हजार नौ सय आठ मत खसेको छ । लमजुङमा एक प्रतिनिधि सभा र दुई वटा प्रदेश सभा रहेको छ । 

अहिले जिल्ला समन्वय समितिको भवन बेसीसहरमा रहेको मुख्य निर्वाचन अधिकृतको कार्यालयमा विभिन्न मतदान केन्द्रबाट मतपेटिका सङ्कलन भइरहेको जिल्ला निर्वाचन अधिकारी सापकोटाले बताउनुभयो ।
सबै ठाउँको मतपेटिका सङ्कलन भएपसछि भोलि सोमवार सर्वदलीय बैठक बसेर तत्कालै निर्णय गरी मतगणना सुरु गर्ने तयारी रहेको छ । ‘टाढा–टाढाबाट मतपेटिका ल्याउनुपर्ने हुन्छ । अहिले मतपेटिका सङ्कलन भइरहेको छ । आज रातिसम्ममा सबै केन्द्रबाट मतपेटिका सङ्कलन भइसक्छ,’ उहाँले भन्नुभयो ।

मतगणना स्थलमा घेराबार गरिनुका साथै सीसीटीभी क्यामेरासमेत जडान गरिएकाले जिल्लामा सुरक्षितरूपमा मतगणना हुने उहाँले बताउनुभयो । 

अन्तिम अपडेट: असार १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

श्यामशितल परियार

श्यामशितल परियार उज्यालोकाे लमजुङ र मनाङ जिल्ला सम्वाददाता हुनुहुन्छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया