महोत्तरी-३ काे 'क' मा लाेसपाका अभिराम शर्मा र 'ख' मा रानी शर्मा तिवारी विजयी

 मंसिर ८, २०७९ बिहिबार ८:६:५७ | सुनिता महताे
unn.prixa.net

महोत्तरी - महोत्तरी क्षेत्र नं. ३ को 'क' मा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका उम्मेदवार अभिराम शर्मा र 'ख' रानी शर्मा तिवारी निर्वाचित हुनुभएकाे छ । 

क्षेत्रका प्रदेश नं. 'क' मा अभिराम शर्मा ९ हजार ८ सय ९२ मत ल्याएर विजयी हासिल गर्नु भएको हो । शर्माले आफना निकटतम् प्रतिस्पर्धी दिपेन्द्र झालाई पराजित गर्नु भएको हो । झाले ९ हजार ७ सय १८ मत हासिल गर्नुभएकाे छ । त्यस्तै, ४ हजार ३८ मत ल्याएर जनमत पार्टीका कुशेश्वर साहले तेस्रो स्थान हासिल गर्नु भएको हो ।

प्रदेशसभातर्फ त्यही निर्वाचन क्षेत्रका (ख) मा लोसपाका उम्मेदवार रानी शर्मा तिवारी ६ हजार ४ सय १४ मत ल्याएर विजयी हुनु भएको हो । उहाँ निकटतम् प्रतिस्पर्धी स्वतन्त्रका उज्वल कुमार झाले ५ हजार ४ सय ८९ मत हासिल गर्नुभएको छ । नेकपा एमालेका रामदयाल मण्डलले ४ हजार ५ सय ६७ मत हासिल गर्नु भएकाे छ । 

 

अन्तिम अपडेट: फागुन २, २०८०

सुनिता महताे

महताे उज्यालाेका महाेत्तरी सहकर्मी हुनुहुन्छ । 

तपाईको प्रतिक्रिया