पुलिस क्लबलाई ४–० गाेलले हराउँदै सुदूरपश्चिम खप्तड गाेल्ड कपकाे सेमिफाइनलमा

 चैत १४, २०७९ मंगलबार १८:४५:१२ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – सुदूरपश्चिम–११ मुख्यमन्त्री सुदूरपश्चिम खप्तड गोल्ड कप फुटबलको सेमिफाइलनमा पुगेको छ ।

धनगढी रङ्गशालामा आज मङ्गलवार भएको खेलमा सुदूरपश्चिमले नेपाल पुलिस क्लबलाई ४–० गोलले हराएर अन्तिम चारमा पुगेको हो । सुदूरपश्चिमका लागि आयुष श्रेष्ठले ह्याट्रिक र स्वामी हार्दिकले १ गोल गरे ।  यसअघि मनाङ मर्स्याङ्दी क्लब र क्यामरुनको एभिनर एफसी सेमिफाइनलमा पुगिसकेका छन् ।

मोफसलको सर्वाधिक पुरस्कार राशीको यस प्रतियोगिताको विजेताले २१ लाख रुपैयाँ र उपविजेताले १० लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् ।

अन्तिम अपडेट: असार १, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया