१ खेलअघि नै बङ्गलादेशलाई टी–२० शृङ्खला, शकिबले टिम साउथीलाई पछि पारे

 चैत १५, २०७९ बुधबार १९:७:७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – आयरल्यान्डसँगकाे टी– २० अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट शृङ्खला बङ्गलादेशले जितेको छ । चट्गाउँमा आज बुधवार भएको खेलमा बङ्गलादेशले आयरल्यान्डलाई ७७ रनले हराउँदै ३ खेलको शृङ्खला १ खेलअघि नै जितेको हो ।

१७ ओभरमा २ सय ३ रन बनाउनुपर्ने लक्ष्य पाएको आयरल्यान्डले ९ विकेट गुमाएर १ सय २५ रनमात्रै बनायो । आयरल्यान्डका कर्टिस केम्फले सर्वाधिक ५० रन बनाए । बलिङतर्फ बङ्गलादेशका शकिब अल हसनले ५ र तस्किन अहमदले ३ विकेट लिए ।

यसअघि पहिले ब्याटिङ गरेको बङ्गलादेशले १७ ओभरमा ३ विकेट गुमाएर २ सय २ रन बनायाे । बङ्गलादेशका लागि लिटन दासले ४१ बलमा ८३ रन बनाए । यसअघि भएको एकदिवसीय शृङ्खला पनि बङ्गलादेशले नै जितेको थियो । यी दुई देशबीच एउटा टेस्ट खेल पनि हुँदैछ । 

आजकाे खेलमा ५ विकेट लिएका शकिब टी–२० क्रिकेटमा सबैभन्दा धेरै विकेट लिने खेलाडी बनेका छन् । उनले न्युजिल्यान्डका टिम साउथीलाई पछि पारेका हुन् । शकिबले टी–२० मा १ सय ३६ विकेट पुर्‍याएका हुन् । साउथी १ सय ३४ विकेटसहित दाेस्राे नम्बरमा छन् । अफगानिस्तानका राशिद खान १ सय २९ विकेटसहित तेस्राे नम्बरमा छन् ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ८, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया