१६ हजारभन्दा धेरै 'सर्जरी' गर्ने डाक्टर गाैरव गान्धीकाे ४१ वर्षकाे उमेरमा निधन

 जेठ २४, २०८० बुधबार २०:७:२८ | एजेन्सी
unn.prixa.net

भारतकाे गुजरातका चर्चित मुटुराेग विशेषज्ञ सर्जन डाक्टर गाैरव गान्धीकाे निधन भएकाे छ । गान्धीकाे हृदयघातका कारण मङ्गलवार निधन भएकाे भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् ।

४१ वर्षीय गान्धी पेलेस राेडमा रहेकाे आफ्नाे घरमा सुतेकाे अवस्थामा मङ्गलवार बिहान नउठेपछि परिवारले उहाँलाई अस्पताल लगेका थिए । डाक्टरले उहाँलाई मृत घाेषित गर्दै हृदयघातका कारण ज्यान गएकाे बताएका भारतीय सञ्चारमाध्यम आजतकले लेखेकाे छ। 

डा. गान्धीले आफ्नाे मेडिकल करियरमा १६ हजारभन्दा धेरै व्यक्तिकाे मुटुकाे सर्जरी गर्नुभएकाे थियाे । डाक्टर गान्धी फेसबुकमा 'हाल्ट हार्ट अट्याक क्याम्पेन' मा पनि जाेडिनुभएकाे थियाे । याे देशभर हृदयघातकाे कारण भइरहेकाे मृत्युकाे विरुद्ध एक अभियान थियाे । उहाँले हृदयघातबाट बच्न विभिन्न तरिकाबारे बताउँदै आउनुभएकाे थियाे ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३०, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

4 Comments

 • बद्रीनाथ गुरागाईं

  June 11, 2023, 12:19 a.m.

  कति हाँस्नु मुटु रोग विषेशज्ञ 16हजार काे मुटु काे उपचार गरे अन्ततः आफै मुटु काे चाल बन्द भएर मरे त्यसैले मानिस ले जतिसुकै विज्ञान विज्ञान भनेर चिच्याए पनि, प्रकृति र ईश्वर भन्दा पर केही छैन,त्यो भन्दा ठूलो कोही छैन,। हार्दिक श्रद्धाञ्जली।

 •  0 Reply
 • Durga Baral

  June 8, 2023, 11:45 p.m.

  Sad news, rip

 •  0 Reply
 • sk regmi

  June 8, 2023, 1:33 p.m.

  संसारलाई मुटु रोगको शिक्षा दिनेले आफ्नो लागि चाहिँ ध्यान दिन भ्याएनछ्न । हार्दिक श्रद्धाञ्जली ।

 •  0 Reply
 • madhusudan paudyal

  June 7, 2023, 9:41 p.m.

  sad news

 •  0 Reply

तपाईको प्रतिक्रिया