‘ए’ डिभिजन लिग : रेलिगेशनबाट जोगिन एपीएफलाई कम्तीमा बराबरी र फ्रेन्ड्सलाई जित्नैपर्ने दबाब

 जेठ २६, २०८० शुक्रबार ८:१६:० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

तस्बिर : एन्फा

काठमाण्डाै - शहीद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिग फुटबलमा आज चार वटा खेल हुँदैछन् । दशरथ रङ्गशालामा हुने आजको पहिलो खेलमा एपीएफ क्लब र फ्रेन्ड्स क्लबबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । एपीएफ र फ्रेन्ड्सबीचको खेल दिउँसो ३ बजे सुरु हुनेछ ।

एपीएफलाई रेलिगेशनबाट जोगिन आजको खेलमा कम्तीमा बराबरी आवश्यक छ भने फ्रेन्ड्सलाई जित्नैपर्ने दबाब छ । एपीएफ २५ खेलमा ३० अङ्कका साथ तालिकाको ११ औँ स्थानमा र फ्रेन्ड्स २५ खेलमा २७ अङ्कका साथ १३ औं स्थानमा छ ।

रङ्गशालामा हुने आजको दोस्रो खेलमा त्रिभुवन आर्मी क्लब र हिमालयन शेर्पा क्लब बेलुका ६ बजे खेल्दैछन् । आर्मी २५ खेलमा ३१ अङ्क जोडेर आठौँ स्थानमा र हिमालयन शेर्पा समान खेलमा ३१ अङ्कका साथ दशौँ स्थानमा छ ।

यस्तै, एन्फा कम्प्लेक्स एफसी खुमलटार र चर्च ब्वाइज युनाइटेडबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । खुमलटार र चर्च ब्वाइजबीचको खेल दिउँसो ३ बजे सुरु हुनेछ । खुमलटार २५ खेलमा २७ अङ्कका साथ तालिकाको पुछारमा छ ।

रेलिगेशनबाट जोगिने गणितीय सम्भावना कायम राख्न खुमलटारलाई आजको खेल जित्नैपर्ने दबाब छ । चर्च ब्वाइज यसअघि नै च्याम्पियन बनिसकेको छ । तालिकामा शीर्ष स्थानमा रहेको चर्च ब्वाइजको २५ खेलमा ४५ अङ्क छ ।

यस्तै, च्यासल मैदानमा नेपाल पुलिस क्लब र सातदोबाटो युथ क्लबबीच खेल हुनेछ । यो खेल दिउँसो ३ बजे सुरु हुनेछ । पुलिस २५ खेलमा ३८ अङ्कका साथ तालिकाको तेस्रो स्थानमा छ । सातदोबाटो २५ खेलमा ३५ अङ्कका साथ पाँचौँ स्थानमा छ । १४ टोली सहभागी ‘ए’ डिभिजन लिगको पुछारका दुई वटा टोली रेलिगेशनमा परेर ‘बी’ डिभिजनमा घटुवा हुनेछन् । 

अन्तिम अपडेट: असार ७, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया