इन्टरनेट सेवाको गुणस्तर बढाउन 'जेडटीई' सँग क्लासिक टेकको साझेदारी

 भदौ १९, २०८० मंगलबार २०:३१:५० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डाै – इन्टरनेट सेवा प्रदायक कम्पनी क्लासिक टेकले आफ्नो भरपर्दो र उच्च गुणस्तरीय नेटवर्किङ कम्पोनेन्टहरूका लागि अन्तर्राष्ट्रिय बहुराष्ट्रिय कम्पनी जेडटीई कर्पोरेशनसँग साझेदारी घोषणा गरेको छ ।

यो साझेदारी इन्टरनेट सेवाको क्षेत्रमा महत्त्वपूर्ण कोशेढुङ्गा भएकाे क्लासिक टेकले जनाएकाे छ । ग्राहकलाई अतुलनीय इन्टरनेट सर्फिङ अनुभव प्रदान गर्न जेडटीईका अत्याधुनिक ड्युअल ब्यान्ड ५जीएचजेड ओएनयू ल्याउने विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । याे साझेदारीबाट ग्राहकले छिटो गतिकाे इन्टरनेट, विश्वसनीयता र उच्च गुणस्तरका उपकरणहरूमा पहुँचको अपेक्षा गर्न सक्ने क्लासिक टेकले जनाएकाे छ । ‘यस सहकार्यले उत्कृष्ट इन्टरनेट सेवा प्रदान गर्न र यसको प्रयोगकर्ता आधारको बढ्दो मागहरू पूरा गर्न क्लासिक टेकको प्रतिबद्धतालाई जोड दिनेछ’, विज्ञप्तिमा भनिएकाे छ ।

क्लासिक टेकले साना घरपरिवारदेखि ठूला निगमहरूसम्मका ग्राहकको मागअनुसार सेवा दिँदै आइरहेको छ ।

जेडटीई कर्पोरेशन दूरसञ्चार र सूचना प्रविधिमा एक विश्वव्यापी कम्पनी हो जसले डिजाइन, विकास र अत्याधुनिक नेटवर्किङ समाधानहरूको उत्पादनमा विशेषज्ञका रूपमा ख्याति प्राप्त गरेको छ ।
भएको छ।

क्लासिक टेक र यसको इन्टरनेट प्याकेजबारे थप जानकारीका classic.com.np वा ९८०१००४४७७ मा सम्पर्क गर्न सकिनेछ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ३१, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया