सल्यानमा आमा छोरी मृत अवस्थामा फेला

 भदौ ३०, २०८० शनिबार १६:१९:१८ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – सल्यानमा आफ्नै घरमा आमाछोरी मृत भेटिएका छन् । त्रिवेणी गाउँपालिका वडा नम्बर २ धामी ढुङ्गाको घरको कोठामा सुकबहादुरकी श्रीमती ३२ वर्षीया रेवती थापा र उनकी ९ महिने छोरी ऋतुको शव जलेको अवस्थामा भेटिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

घरमा आगलागी भएको जस्तो देखिएकाले उनीहरुको जलेर मृत्यु भएको अनुमान छ । तर स्थानीयले घरमा आगलागी भएको नदेखेको बताएकाले हत्या भएको आशङ्कामा प्रहरीले अनुसन्धान थालेको छ ।

बिहान आमछोरी नै मृत अवस्थामा भेटिएपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । रेवतीका श्रीमान भारतमा रहेकाले घरमा भने आमाछोरी मात्रै थिए । 

अन्तिम अपडेट: जेठ ३१, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया