सकियो नाडा अटो शो, दुई हजार हाराहारीमा गाडी बुकिङ

 असोज १, २०८० सोमबार ७:२५:४० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

काठमाण्डौ – काठमाण्डौको भृकुटीमण्डपमा ६ दिनसम्म चलेको १५ औँ संस्करणको नाडा अटो शो सकिएको छ । भदौ २६ गतेदेखि शुरु भएर हिजोसम्म चलेको अटो शोमा झण्डै ७६ हजारले अवलोकन गरेका आयोजक नाडा अटोमोबाइल्स एसोसिएसन अफ नेपालले जनाएको छ । 

तीन वर्षपछि भएको नाडा अटो शोले सुस्त रहेको अटो बजारलाई चलायमान बनाउन सहयोग पुगेको एसोसियसनका अध्यक्ष ध्रुव थापाले बताउनुभयो । सोचेभन्दा धेरैले अवलोकन गरेको र गाडी बुकिङ पनि उत्साहजनक रुपमा भएको उहाँको भनाइ छ ।

नाडाकाअनुसार विद्युतीय र पेट्रोलियम गरी झण्डै दुई हजार हाराहारी गाडी बुकिङ भएको छ । धेरै अवलोकनकर्ता विद्युतीय गाडीमा आकर्षित भएका पनि नाडाले जनाएको छ ।

अन्तिम अपडेट: जेठ २९, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया