अटाे रिक्सा दुर्घटना हुँदा दाङमा १ जनाकाे ज्यान गयाे, एकै परिवारका ४ घाइते

 कात्तिक ४, २०८० शनिबार १६:१८:६ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

प्रतीकात्मक तस्बिर

दाङ – दाङकाे बङ्गलाचुीमा अटो रिक्सा दुर्घटना हुँदा एक जनाकाे ज्यान गएकाे छ भने चार जना घाइते भएका छन् ।

बंगलाचुली गाउँपालिका–५ झेलखोलमा रा १ ह २४०१ नम्बरकाे अटो रिक्सा दुर्घटना हुँदा त्यही ठाउँका ५५ वर्षीया विवा बुढा मगरको ज्यान गएको इलाका प्रहरी कार्यालय कमिरेचौरका प्रहरी सहायक निरीक्षक सहदेव योगीले जानकारी दिनुभयो ।  

दुर्घटनामा झेलखोलका एकै परिवारका चार जना घाइते भएका छन् । घाइते हुनेहरूमा ३६ वर्षीय मतिराम बुढा, ३० वर्षीय ऋखिराम बुढा, ४० वर्षीय मानबहादुर बुढा र २६ वर्षीय हिरा घर्ती रहेका छन् । उनीहरूकाे उद्धार गरी उपचारका लागि राप्ती स्वाथ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराही पठाएकाे प्रहरी सहायक निरीक्षक योगीले बताउनुभयाे । झेलखोल गाउँबाट बङ्गलाचुली–५ मुर्कुटी बजार आउँदै गर्दा अटो रिक्सा दुर्घटनामा परेको हो ।

अटो रिक्सा चालक प्युठानकाे माण्डवी गाउँपालिका–२ का गेमबहादुर पुनलाई प्रहरीले पक्राउ गरेकाे छ ।

अन्तिम अपडेट: फागुन १४, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया