एकीकृत समाजवादीकाे राष्ट्रिय महाधिवेशन अब जेठमा हुने

 मंसिर १९, २०८० मंगलबार १५:३६:३० | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

फाइल तस्बिर

काठमाण्डाै – नेकपा (एकीकृत समाजवादी) ले राष्ट्रिय महाधिवेशनकाे नयाँ मिति ताेकेकाे छ ।

आज मङ्गलवार पार्टी केन्द्रीय कार्यालयमा बसेकाे केन्द्रीय सचिवालय बैठकले पार्टीको राष्ट्रिय महाधिवेशन २०८१ जेठ ३ देखि ७ गतेसम्म काठमाण्डाैमा गर्ने निर्णय गरेको प्रवक्ता जगन्नाथ खतिवडाले जानकारी दिनुभयाे । यसअघि एकीकृत समाजवादीकाे राष्ट्रिय महाधिवेशन माघ १४ देखि १८ गतेसम्म ताेकिएकाे थियाे ।

राष्ट्रिय महाधिवेशनमा दस्तावेज मस्यौदा सम्बन्धमा छलफलका लागि पार्टी अध्यक्ष माधवकुमार नेपालको संयोजकत्वमा २७ सदस्यीय कमिटी गठन भएको प्रवक्ता खतिवडाले बताउनुभयाे ।

यस्तै पार्टीले माघ १४ र १५ गते राष्ट्रिय सम्मेलन गर्ने प्रवक्ता खतिवडाले बताउनुभयाे । उहाँका अनुसार आजको बैठकले यही मङ्सिर २८ र २९ गते सचिवालय बैठक, पुस ९ गते स्थायी कमिटी, पुस १० गते पोलिटब्युरो बैठक, पुस ११ र १२ केन्द्रीय कमिटी बैठक बस्ने निर्णय गरेको छ ।

पार्टीको बैठकले राष्ट्रियसभा सदस्य चुनावका लागि निर्वाचन आयोगमा दल दर्ता गर्ने निर्णय पनि गरेकाे छ ।

अन्तिम अपडेट: फागुन १६, २०८०

तपाईको प्रतिक्रिया