पैसा दिएर नागरिकताको प्रतिलिपि सङ्कलन गरेको आरोपमा २ बङ्गलादेशीसहित ३ जना पक्राउ

 चैत १, २०८० बिहिबार १८:२८:२७ | उज्यालो सहकर्मी
unn.prixa.net

मोरङ — प्रहरीले मोरङमा पैसा दिएर सर्वसाधारणकाे नागरिकताकाे फाेटाेकपी सङ्कलन गरेको आरोपमा दुई बङ्गलादेशीसहित तीन जनालाई पक्राउ गरेको छ । काठमाण्डौको नयाँबजार बस्ने सुनीता खत्रीसहित बङ्गलादेशी नागरिक मोहमद महबुर हुसेन र मोहमद तानविर हुसेनलाई आज पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङले जनाएको छ ।

उनीहरूले गएको फागुन २८ गते अन्तर्राष्ट्रिय परोपकारी संस्थाको प्रतिनिधि भएको बताउँदै मोरङको सुन्दरहरैचा नगरपालिका वडा नम्बर ८ सलकपुरका बासिन्दालाई एक हजारदेखि १५ सय रुपैयाँसम्म दिएर नागरिकताको फोटो खिचेका थिए । ३० जनाभन्दा धेरैको नागरिकताको फोटो खिचेर लगेको सूचना पाएपछि प्रहरीले उनीहरूलाई पक्राउ गरेको हो ।

नेपालीको नागरिकता प्रयोग गरेर अनलाइनमार्फत ठगी गरेको आरोपमा उनीहरूलाई पक्राउ गरेकोे जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) रञ्जनकुमार दाहालले बताउनुभयो । नागरिकताको प्रयोग गरी डिजिटल वालेटको खाता खोलेर ई–सेवा र खल्तीमा रकम जम्मा गर्ने उद्देश्य रहेको पाइएको दाहालले बताउनुभयो ।

अन्तिम अपडेट: जेठ ६, २०८१

उज्यालोका खबर फेसबुक, इन्स्टाग्राम, एक्स ट्वीटरयूट्युबमा हेर्न तथा उज्यालो रेडियो नेटवर्क ९० मेगाहर्जसँगै देशभरका विभिन्न एफएम रेडियोहरुबाट पनि सुन्न सकिन्छ । उज्यालोमा प्रकाशित तथा प्रसारित सामग्री यस संस्थाको स्वतन्त्र, निष्पक्ष र तथ्यमा आधारित सम्पादकीय नीतिबाट निर्देशित छन् र गल्ती नहोस भन्नेमा सचेतता अपनाएर तयार पारिएका छन् । प्रकाशन र प्रसारण भएका सामग्रीको विषयमा तपाईको गुनासो, प्रतिकृया र सुझावलाई हार्दिक स्वागत गर्दै गल्ती भएको पाईएमा तत्काल सच्याइने जानकारी गराईन्छ । उज्यालोबाट प्रकाशन तथा प्रसारण हुने सामग्रीको प्रतिलिपि अधिकार यस संस्थामा निहीत रहेकोले संस्थाको अनुमति विना समाचारको नक्कल उतार्ने, पुनरुत्पादन, प्रशारण वा फोटोकपी गर्न पाइदैन । कसैले त्यसो गरेमा कानूनी कार्वाही हुन सक्नेछ ।

तपाईको प्रतिक्रिया